Rekonstrukce komínů

Máte problémy se stávajícím komínem nebo chcete do komínového průchodu napojit nový spotřebič?
Ozvěte se nám, náš odborný tým Vám poradí a Váš problém vyřeší.

Potřebujete komín vyvložkovat a zajistit bezpečný a trvalý rozptyl spalin do volného ovzduší? Navrhneme vhodné řešení. Využijte náš poptávkový formulář.

Vložkování komínů

Vložkování komínů je nejrychlejší způsob rekonstrukce komínů před připojením spotřebiče na spalinovovu cestu, v případech když potřebujete přejít na nový typ paliva nebo když má Váš komín špatný tah. Vložkování komínů je bezpodmínečně nutné v případě netěsnosti komínového průduchu. Netěsnost komínu se projeví zápachem v prostorách přes které prochází komínové těleso , únikem spalin nebo průsakem dehtu a kondenzátů. Komínový průduch je třeba vyvložkovat a zajistit bezpečný a trvalý odvod a rozptyl spalin do volného ovzduší dle ČSN 73 4201:2010.

Netěsný komín – průsak dehtu a kondenzátu – NUTNÉ VLOŽKOVÁNÍ

Nový spotřebič & starý komín

Moderní spotřebiče na všechny druhy paliv kladou vysoké nároky na odtah spalin, zejména na nenasákavost a na odolnost vůči vlhkosti. Nízké teploty spalin hrají velikou roli při určování vhodného materiálu komínové vložky. Díky dlouhodobé a jedinečné specializaci naší společnosti Vám nabízíme komplexní služby – zjištění problému ZDARMA na místě samotném,profesionální přístup našich odborníků,navržení spalinové cesty včetně finální montáže výhradně našimi montážníky.


Proč potřebujete vložkovat komín?


Jaké jsou materiálové možnosti pro použití?

Je možno použít materiály:
Kovové – NEREZ (AC) – IZOMAT IZOFEST (tl.0,6mm , tl.0,8mm , tl.1mm)
/síla a použití vhodného materiálu závisí na typu instalovaného spotřebiče/
Plastové
Keramické


Poptávkový formulář

Máte zájem o vložkování komínu?

Pro zjištění dalších informací a orientační kalkulaci ceny vložkování komínu
prosím využijte náš poptávkový formulář